360° kamera Nokia OZO nyní k pronájmu

360° kamera Nokia OZO nyní k pronájmu

Naše mateřská divize PBRDigital uvedla na trh novou službu OZO Rental. Kvůli vzrůstající poptávce ze strany ostatních digitálních agentur a především videoprodukcí, po skutečně profesionální 360° kameře, jsme založili půjčovnu profesionální 360° video techniky. Zapůjčit si tak můžete jednu z nejlepších 360° kamer na světě – kameru Nokia OZO! Veškeré informace o této nové službě, ceník a bližší podmínky naleznete na našich nových webových stránkách projektu www.ozorental.cz.

Je možné si vybrat z několika úrovní pronájmu. Tou základní, s označením OZO Basic, je zapůjčení pouze samotné kamery Nokia OZO, včetně základního příslušenství. K tomuto základnímu balíčku pronájmu samozřejmě pronajímatelé získají také potřebný software. A to nejen pro obsluhu a ovládání kamery, ale především také pro následné slepení pořízených dat do panoramatického videa. U této varianty pronájmu se však předpokládá, že uživatelé, kteří si kameru půjčí, s ní mají již určité zkušenosti a ví, co od ní mohou očekávat, aby je při natáčení nemohlo nic nepřekvapit.

OZO Rental nabízí také možnost si kameru přijet vyzkoušet osobně v jejich showroomu v Praze. Vše samozřejmě zcela zdarma. Více informací o této možnosti naleznete přímo na webu OZO Rental.

Druhou a zároveň nejčastěji objednávanou variantou pronájmu je balíček OZO Pro. Ten obsahuje kromě 360° kamery Nokia OZO také rozšířené příslušenství, jako například extra baterie, SSD disky a dokovací stanice.  Tím nejdůležitějším, co ale tento rozšířený balíček obsahuje je především výkonné PC/laptop pro ovládání kamery a přítomnost vyškoleného technika. ¨Pronajímatelům, kteří mají s touto kamerou malé nebo dokonce žádné zkušenosti, vždy rozhodně doporučujeme, aby byl při natáčení přítomný také náš vyškolený kamerový technik, který zná kameru a celý ekosystém do posledního¨detailu a dokáže kameru nastavit a používat nejlépe.¨ Dodává manažer projektu Martin Možnar z agentury PBRDigital.


Poslední a nejvyšší úrovní pronájmu je v podstatě spolupráce na partnerské bázi s našimi kolegy z PBRDigital. Ti dokáží pro pronajímatele zajistit jak samotnou produkci 360° videa, tak i následnou kompletní postprodukci pořízených 360° záběrů. Ne každý totiž v dnešní době disponuje tak výkonnou výpočetní technikou na to, aby byly schopni zvládnout stitching záběrů a následnou editaci 360° videa. V neposlední řadě pak k doplňkovým službám tohoto balíčku patří také možnost nechat si z výsledného video vyvinout například VR aplikaci a doplnit tak video o určité interaktivní prvky.

Pro ty, kteří se chtějí o možnosti zajištění postprodukce, případně vývoje samostatné VR aplikace, dozvědět více, doporučujeme navštívit stránku OZO Rental Postprodukce nebo kontaktovat přímo naše kolegy z obchodního oddělení.

Pevně věříme, že díky této nové službě uvidíme již brzy na českém trhu větší počet kvalitnějších 360° videí. Jedním z důvodů, proč v dnešní době neexistuje tolik kvalitního 360° obsahu v českém jazyce je právě absence profesionálního zařízení na záznam 360° videí pro profesionální tvůrce. Možností pronajmout si kameru Nokia OZO se tato situace snad obrátí k lepšímu.Pokračováním v prohlížení tohoto webu vyjadřujete souhlas o používání cookies Více informací

Náš web přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Zavřít