HLADKÝ PRŮBĚH

Dbáme na každou jednotlivou součást výrobního procesu s velkou péčí.

Důkladná příprava projektu je vždy základním kamenem pro úspěšnost celé zakázky. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici pro potřebné konzultace a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.

VLASTNÍ POTISK

Fullprint nebo jednoduché logo?

 

PanoBoardy jsme schopni vyrobit od té nejjednodušší grafiky až po tu nejkomplikovanější. Stačí Vám na PanoBoard umístit pouze jednoduché jednobarevné logo? Není problém. Pokud naopak chcete, aby PanoBoard hrál všemi barvami a byl pro Vaše klienty opravdu atraktivní, vytiskneme pro Vás i ten nejsložitější grafický návrh pomocí fullprint technologie.

VLASTNÍ KONSTRUKCE

Vlastní nápad nebo invence?

 

Chcete se svým PanoBoardem trochu odlišit od standardu? Máte vlastní nápad, jak PanoBoard ještě více zdokonalit nebo vylepšit po konstrukční stránce? Žádný problém. Tím, že výroba PanoBoardu probíhá kompletně zde v České republice, jsme schopni pružně reagovat na veškeré požadavky pro úpravu tvaru či funkce PanoBoard. Rádi splníme každé Vaše přání.

VLASTNÍ VR OBSAH

Neomezené možnosti!

 

PanoBoard si samozřejmě můžete nechat vyrobit i bez vlastního obsahu a používat jej pouze jako moderní reklamní či dárkový předmět. Pokud ale chcete Vaše klienty opravdu zaujmout a vrýt se jim do paměti, vlastní aplikace nebo 360° video je ta pravá volba. Co jiného zanechá u vašich klientů lepší vzpomínku než to, kdo jim tuto technologii proprvé ukázal.

CHCI VZOREK ZDARMA!

NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

Vaší fantazii rozhodně meze neklademe!

Stejně jako je virtuální realita nekonečná, stejně tak jsou nekonečné naše možnosti přizpůsobit pro Vás PanoBoard zcela na míru, dle Vašich představ. Klidně ho vyrobíme i ze zlata, pokud si to budete přát.

TISKOVÉ TECHNOLOGIE

Oboustranný plnobarevný tisk

Náročné celobarevné grafiky tiskneme na kvalitní ofsetové tiskárně s rozlišením 300 DPI. Díky tomu jsme schopni realizovat i velmi komplikované a složité grafické návrhy. Z důvodu poměrně finančně nákladné přípravy osvitu tiskových desek (každá barva CMYK se musí samostatně osvítit), vyžadujeme tisk minimálně 200 ks, aby se náklady lépe rozmělnily a dokázali jsme Vám tak nabídnout opravdu nejlepší cenu. Následný tisk je už pak velmi rychlou a jednoduchou záležitostí.

Jednostranný plnobarevný tisk

Pro jednostranný celobarevný tisk také používáme ofsetovou technologii s rozlišením 300 DPI. Jednostranný tisk je pak vhodný pro klienty, kteří mají zájem o celobarevnou grafiku, avšak chtějí ušetřit nějaké náklady.

Bez potisku, s kvalitní nálepkou

Pro klienty, kteří kvantitativně nedosáhnou na limity pro výrobu s celobarevným potiskem, ale chtějí mít PanoBoard ve svém designu máme řešení v podobě kvalitních polypropylenových nálepek, které dokážeme ošetřit také lesklou či matnou laminací, aby se zvýšila jejich odolnost. Klient si může zvolit, jestli chce nálepky umístit na pouze na přední část samotných brýlí, na přepravní obal nebo na obě místa zároveň.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Laminace matná/lesklá

Základním řešením pro zušlechtění povrchu naší lepenky je laminace. Ta může být v provedení buď lasklá nebo matná. Technologicky jde o přidání další velmi tenké, ale přitom velice odolné akrylátové vrstvy, která vytvoří dlouhodobou ochranu materiálu. To zajistí delší životnost a větší pevnost celého výrobku.

Disperzní lak

Disperzní lak je základní ošetření povrchu lepenky, které používáme standarně na všech PanoBoardech. Jde o uzavření pórů lepenky a tím zvýšení její odolnosti vůči vnějším vlivům. Disperzní lak tak brání rychlému opotřebení materiálu a zajistí delší životnost celého výrobku.

Bez povrchové úpravy

Na vyžádání jsme schopni vyrobit PanoBoardy také bez jakékoliv povrchové úpravy. Ať už laminace nebo disperzního laku. Toto řešení však důrazně nedoporučujeme při použití ofsetové tisku. Samotný potisk je velmi křehký a náchylný na otěry. Z toho důvodu vždy doporučujeme použít alespoň disperzní lak pro lepší fixaci potisku a zvýšení povrchové odolnosti brýlí.

TYPY KARTONŮ

Ručně kašírovaná mikrovlnná lepenka

Standardně PanoBoardy vyrábíme z osvědčené mikrovlnné lepenky, kterou si sami ručně kašírujeme. Kombinace použitých materiálů jsou výsledkem dlouhodobých testů a za jejich kvalitou si stojíme. V případě žádosti jsme však schopni použitý materiál upravit, dle vašich požadavků. Výsekový stroj, na kterém se PanoBoardy raznicí vysekávají dokáže zpracovat i poměrně velmi silné materiály.

TYPY ČOČEK

Prémiové čočky PrismaTECH

Stejně jako každá další část, i čočky PrismaTECH splňují vysoké standardy kvality a podmínky udávané samotnou společností Google. Pro výrobu používáme asymetricky bikonvexní čočky z materiálu PMMA o průměru 25 mm.

TERMÍNY DODÁNÍ

Dle aktuální vytíženosti výrobní linky

Standarní doba dodání varianty s celobarevným ofsetovým potiskem je 4 týdny od potvrzení grafického návrhu a úhrady zálohové platby. V případě vyjímečných požadavků jsme schopni tento termín také zkrátit a flexibilně se přizpůsobit Vašim požadavkům. Co se týče dodání varianty s nálepkami, standardní dodání je 3 – 5 dní, dle požadovaného množství. Vždy se Vám ale v tomto ohledu snažíme vyjít maximálně vstříc.

PROČ PANOBOARD?

JIŽ OD 50 kusů

Jsme schopni pro Vás přizpůsobit výrobu na zakázku již od velmi malého počtu. Už od 50 ks tak můžete mít osobitý PanoBoard ve Vašem vlastním designu.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Bez ohledu na vyráběné množství je kvalita produktu neměnná. Výsledný výrobek podléhá přísné kontrole kvality. Chceme být na naši práci hrdí.

RYCHLÉ DODACÍ TERMÍNY

V případě potřeby jsme schopni výrobu na zakázku zvládnout v rekordně krátkých termínech. Produkci pružně přizpůsobujeme dle aktuální potřeby.

ČESKÝ VÝROBEK

Výroba probíhá kompletně zde v České republice. Jedině tak jsme schopni maximálně kontrolovat kvalitu odvedené práce, potisku i materiálu.

A JAK TO PROBÍHÁ?

Provedeme Vás celým procesem. Od nápadu na realizaci až po dodání hotových výrobků.

 • KONZULTACE

  Máte nápad na zajímavou reklamní kampaň ve virtuální realitě? Nevíte jak na to nebo máte otázky, na které neznáte odpovědi? Domluvte si nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem.

 • OBJEDNÁVKA

  Jakmile budete mít celý koncept zakázky jasně definovaný, včetně poutavého VR obsahu a filozofie celé kampaně, stačí jen poslat objednávku a my už se o vše postaráme.

 • NÁVRH DESIGNU

  Tato část výrobního procesu je nejzajímavější a nejvíce kreativní. Při tvorbě grafického návrhu Vašeho PanoBoardu můžete plně popustit uzdu své fantazii. Nebo můžeme grafiku připravit za Vás.

 • VÝROBA

  Po schválení grafického návrhu započne samotná výroba. Veškerý potřebný materiál držíme skladem v dostatečném množství, abychom Vaši zakázku dokázali realizovat v co nejkratší době.

 • DODÁVKA

  Zakázky nad 200 ks dodáme v rámci České republiky do Vaší firmy zcela zdarma ihned po skončení výroby. Nad 1.000 ks dodáváme zboží na paletě. Vy se tak můžete soustředit na vlastní záležitosti.

VYTVOŘÍME LIBOVOLNÝ OBSAH PRO VR

Virtuální prohlídky, 360° videa, mobilní aplikace? Záleží zcela na Vás.

Na internetu už existuje velké množství obsahu pro virtuální realitu. Výroba PanoBoardu tedy vyloženě nazávisí na dalších nákladech. Nejlepšího výsledku a dopadu na cílovou skupinu však dosáhnete, když si zpracujete vlastní zajímavý VR obsah, který zanechá v klientech silné emoce. A právě tyto emoce jsou to, co chcete sdělit.

DOSTUPNÝ VR OBSAH ZDARMA.

V současnosti již existují stovky VR aplikací pro mobilní telefony a 360° videí.

Aplikace jsou dostupné zdarma na Google Play či App Store a mohou sloužit nejen k zábavě, ale také k výuce či poznávání dalekých míst, kam byste se za normálních okolností jen tak nepodívali. PanoBoard umožňuje nekonečnou zábavu a zážitky ve formě virtuální reality. Objednejte si PanoBoard ještě dnes!

CHCI PANOBOARD CLICK S VLASTNÍM POTISKEM.

Pokračováním v prohlížení tohoto webu vyjadřujete souhlas o používání cookies Více informací

Náš web přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Zavřít