Právě vychází ve VR – Alien: Covenant in Utero

Nedávno vyšel pro platformu Oculus virtuální zážitek s názvem Alien: Covenant in Utero. Filmová produkce režiséra Ridleyho Scotta nedávno zahájila VR divizi a jako první projekt si vybrala právě 360° video s motivy stejnojmenného filmu Alien: Covenant, který právě přichází do českých kin.

ALIEN: COVENANT In Utero je 360° cesta do živé noční můry a nabízí děsivé osobní setkání s mimozemským tvorem v době jeho narození. Fanoušci budou schopni zažít svět kolem tohoto stvoření a prožit znovu oživení první vzpomínky na vetřelce v neobyčejném prostředí.

 

Ikdyž je tato záležitost prozatím vydána pouze pro platformu Oculus Rift, a předpokládáme, že bude brzy také zdarma k dispozici jako 360° video na HTC Vive či Samsung Gear VR. Prozatím si tento zážitek můžete užít na YouTube v našich brýlích PanoBoard!

Společnost 20th Century Fox a producenti RSA již společně v minulosti pracovali na jednom VR projektu a tím byl konkrétně 360° snímek The Martian VR (2016), spojeným s filmem Marťan (2015), ve kterém hrál hlavní roli Matt Damon.