RUČNÍ VÝROBA.

OD SAMÉHO POČÁTKU.

Každá jednotlivá součást PanoBoardů je vyrobena v ČR!

Nejprve jsme zkoušeli si nechat lepenku vyrábět na zakázku, ale znáte to. Co si člověk neudělá sám, to nemá. A proto lepenku, kterou používáme na výrobu si sami ručně kašírujeme na kašírovacích strojích. Všechny její vrstvy přesto pochází od poctivých českých dodavatelů a výrobců. Jedině tak jsme schopni maximálně kontrolovat kvalitu základních materiálů. A dobrý základ je počátek úspěchu celého celku.

OPTICKÁ SOUSTAVA PrismaTECH.

Sledujte VR bez deformace a zkresleného obrazu!

Jako jsou oči důležité pro člověka k pozorování všech krás kolem nás, stejně tak jsou kvalitní čočky důležité pro pozorování virtuální reality skrze PanoBoard. Křišťálově čisté, asymetricky bikonvexní čočky jsou vyrobeny z materiálu PMMA a mají dostatečný průměr 25 mm. Kombinací těchto faktorů čočky zajistí ten nejostřejší obraz, kterého je možné dosáhnout.

OFFSETOVÝ TISK VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ.

Ani ta nejsložitější grafika pro nás není problém.

Jako pohledové vrstvy při kašírování lepenky používáme speciální křídový papír, který má vynikající přilnavé vlastnosti důležité pro offsetový tisk. Kombinace kvalitního podkladového materiálu a offsetového tisku nám umožňuje zpracovat grafiku v opravdu vysokém rozlišení, včetně těch nejmenších detailů.

CHYBÍ VÁM MAGNET?

Absence magnetu má své důvody.

Zapomeňte na magnet a jiné ovládací prvky, na které jste možná u jiných cardboardů zvyklí. V dnešní době je to přežitek. Důvody proč PanoBoard magnetické tlačítko nemá jsou jednoduché a rozumné.
Ovládací magnet funguje jen s velmi malým množstvím telefonů a aplikací. Navíc s novou nastupující platformou Google Daydream je VR aplikace již nebudou podporovat vůbec. Proto jsme udělali PanoBoard nadčasový, univerzální a díky výřezu na prst, kterým je možné poklepat na display telefonu, tak maximálně kompatibilní se všemi VR aplikacemi.

A CO PÁSEK NA HLAVU?

Je to nutnost či zbytečnost?

Ani samotný Google, praotec projektu Google Cardboard, ve svých materiálech nedoporučuje použití náhlavního pásu pro kartonové VR brýle. Vysvětlení je opět jednoduché. Delší odezva mobilních telefonů vůči dění ve virtuální realitě může někomu způsobovat nevolnost. Nicméně z důvodu velké poptávky našich zákazníků po tomto pásku, jsme se rozhodli jej do balení přidat. Uchycení jsme ale vymysleli chytře tak, že není potřeba jej na brýle lepit pomocí samolepících zipů, které u jiných výrobců stejně nedrží, ale stačí pásek provléct otvorem na straně PanoBoardu a zafixovat pomocí suchého zipu.

BALENÍ JAKO PŘEPRAVNÍ OBAL.

Šetříme přírodu! Nic nepřijde nazmar.

Krabička, ve které dostanete svůj PanoBoard od prodejce nebo obchodního partnera není jen tak ledajaké balení, které můžete po vybalení výrobku vyhodit. Jako vše ostatní, i balení u nás má nějaký smysl. Slouží totiž jako přepravní obal, do kterého můžete PanoBoard po rozložení opět uschovat. K zajištění obalu pak slouží suchý zip, který brání nechtěnému otevření. Váš PanoBoard je tak v bezpečí, když jej zrovna nepoužíváte nebo si ho berete s sebou na své cesty.

PĚNOVÁ VÝSTELKA KOLEM ČOČEK.

Designový, ale přitom funkční prvek.

Výstelka z EVA pěny, která je umístěna kolem čoček na straně, kde dochází ke kontaktu PanoBoardu s pokožkou obličeje má hned dva důvody. Tím prvním je zvýšení pohodlí při používání pásu na hlavu, aby brýle na obličeji nikde netlačily a Vy si tak mohli nerušeně užívat kouzlo virtuální reality. Druhým důvodem je zamezení znečištění PanoBoardu lidským potem, což je velmi běžný a nepříjemný jev u ostatních výrobců cardboardů. Kromě toho jsme schopni v rámci zakázkové výroby pro Vás vyrobit libovolný tvar, dle Vašich požadavků.

PŘIPRAVEN ZA 5 VTEŘIN!

Bezpochyby největší výhodou je složení a rozložení brýlí opravdu během okamžiku.

Ostatní výrobci Vám dodají cardboard zcela rozložený na několik částí a Vy si jej musíte složit sami. S naším PanoBoardem tohle ale nehrozí! PanoBoard Click je dodáván zcela slepený a připravený k okamžitému použití. Díky unikátní konstrukci je složení brýlí opravdu velmi jednoduché a intuitivní a zvládnete to do neuvěřitelných 5 vteřin od vybalení!. Přesvědčte se sami.

UŽ MÁTE PANOBOARD
A NEVÍTE CO DO NĚJ?

RÁDI PRO VÁS ZPRACUJEME RŮZNORODÝ OBSAH VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ. PROPAGAČNÍ 360° VIDEO VE 4K ROZLIŠENÍ, ZAJÍMAVOU VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU VAŠÍ FIRMY ČI MOBILNÍ APLIKACI A HRY.

 PANOBOARD BOOST

 PANOBOARD LOOP

 PANOBOARD BLANK

360° VIDEO

Pro firemní zákazníky dokážeme zpracovat poutavé propagační, reklamní či jinou formu 360° videa. Vše v tom nejvyšším rozlišení 4K, které v současnosti podporují Facebook i Youtube. Máme zkušený produkční tým, vlastní zařízení na záznam 360° videa a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Se zpracováním virtuálních prohlídek máme zkušenosti již více jak 6 let. Vlastníme dokonce certifikát Google Street View | Trusted, který nám umožňuje prohlídky nahrát přímo do map Google a na Street View. Buďte součástí celosvětově nejrozšířenější sítě virtuálních prohlídek.

MOBILNÍ APLIKACE

Dokážeme pro Vás zpracovat také nativní mobilní aplikace pro operační systémy Android i iOS. Aplikace mohou mít čistě propagační a reklamní charakter, ale mohou být také zábavné, naučné či vyloženě vzdělávací. Jak už jsme několikrát zmínili, ve virtuální realitě se představivosti meze nekladou!

CHCI PANOBOARD S VLASTNÍM PORISKEM!

Pokračováním v prohlížení tohoto webu vyjadřujete souhlas o používání cookies Více informací

Náš web přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Zavřít